Blachy trapezowe

 • BLACHA TRAPEZOWA TP-18

  Blacha trapezowa TP-18 to pokrycie dachowe charakteryzujące się wytrzymałością i ekonomicznością. Znajduje swoje zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Blacha trapezowa TP-18 profilowana jest z surowca o grubości od 0,5 mm do 1 mm.


  Profil blachy

  produkt-Blacha trapezowa TP-18-profil


   

  Dostępne kolory

 • BLACHA TRAPEZOWA TP-35

  Blacha trapezowa TP-35 to najwyższy profil. Charakteryzuje się wytrzymałością i ekonomicznością zastosowania, przeznaczona jest do krycia powierzchni dachowych i elewacyjnych. Blachę trapezową TP-35 stosuje się na obiektach przemysłowych, dużych halach. Blacha trapezowa TP-35 profilowana jest z surowca o grubości od 0,5 mm do 1 mm.


  Profil blachy

  produkt-Blacha trapezowa TP-35-profil


   

  Dostępne kolory

 • BLACHA TRAPEZOWA TP-4

  Blacha trapezowa TP-4 to pokrycie charakteryzujące się wytrzymałością i ekonomicznością. Znajduje swoje zastosowanie na elewacjach, bramach, ogrodzeniach w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Blacha trapezowa TP-4 profilowana jest z surowca o grubości 0,5 mm.


  Profil blachy

  PRODUKT-Blacha trapezowa TP-4-PROFIL


  Dostępne kolory

 • BLACHA TRAPEZOWA TP-6

  Blacha trapezowa TP-6 to pokrycie charakteryzujące się wytrzymałością i ekonomicznością. Znajduje swoje zastosowanie na elewacjach, bramach, ogrodzeniach w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Doskonale sprawdza się jako podprzybitka. Blacha trapezowa        TP-6 profilowana jest z surowca o grubości 0,5 mm.


  Profil blachy

  produkt-Blacha trapezowa TP-6-profil


   

  Dostępne kolory